Wybitni uczniowie

Uczniowie i uczennice, których sylwetki chcemy w tym miejscu zaprezentować aktualnie uczęszczają do Naszego Liceum. Bardzo dobrze się uczą ale nie dlatego chcemy ich "pokazać światu". Zasadniczym powodem są ich pozaszkolne zainteresowania i pasje - czym zaowocują? Nie wiemy ale mocno kibicujemy!

Piotrek Maga

uczeń 2 klasy o profilu przyrodniczym
wychowawca: Małgorzata Buczek
aktualny stypendysta Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Najważniejsze osiągnięcia Przygotowuję się do Zainteresowania Plany na przyszłość
Wyróżnienie za kreację aktorską w V Przeglądzie Teatralnym w Gostyni Śląskiej Olimpiady filozoficznej pod kierunkiem p. Renaty Kotzian Tworzenie prac z zakresu artystycznej grafiki komputerowej Przyszłości nie planuję, nie ode mnie zależy.
Tytuł Taona w konkursie fizycznym Lwiątko Ogólnopolskiego konkursu chemicznego Alchemikpod kierunkiem p. Joanny Ślusarczyk Historiozofia (w zakresie polskiej literatury, muzyki, a zwłaszcza twórczości Jacka Kaczmarskiego)
Laureat Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny Konkursu Chemicznego organizowanego przez Bielską Szkołę Przemysłową pod kierunkiem p. Joanny Ślusarczyk Teatr, sztuka aktorska, twórczość polskich kabaretów powojennych.
Finalista III Regionalnej Olimpiady z Wiedzy o zdrowiu psychicznym

Natalia Pacyga

uczennica 2 klasy o profilu przyrodniczym
wychowawca: Małgorzata Buczek