Przed nami

 • Koncert Without Percent, 18 czerwca 2015

  Kolejny koncert organizowany przez SNL odbędzie się w klimatycznych wnętrzach Galicja Pub (stara stolarnia) w Czechowicach-Dziedzicach. Zobacz plakat

  Without Percent to projekt założony przez basistę Leszka Żygłowicza i gitarzystę Bartka Latusa. Muzyka jaką wykonują to szeroko pojęty jazz/rock, ale tak naprawdę trudno ją jednoznacznie określić i sklasyfikować. Słuchając W% możemy natknąć się na elementy funky, transu, fusion a nawet jazzu i elektroniki. Stanowcza sekcja rytmiczna, melodyjne solówki gitarowe, plus co jakiś czas wkradające się rockowe riffy, to fuzja tego wszystkiego co wpływa na specyficzne brzmienie zespołu.

  Without PercentW lutym 2013 ukazał się debiutancki album zespołu. Na płycie znalazło się osiem utworów w klimacie jazz/rock/fusion w tym jeden remix (autorstwa Clean-Tone Factory). Do udziału w projekcie zaproszono wielu znakomitych muzyków m.in. Tomka Łosowskiego, Bartka Pawlusa, Daniela Mazurkiewicza, Krzysztofa Pająka. Dzięki temu płyta jest jeszcze bardziej zróżnicowana i energetyczna. Obecność zaproszonych muzyków sprawia, że materiał brzmi wielowymiarowo, każdy z nich prezentuje inny styl i tworzy nową jakość w różnych utworach.

  W 2014 roku do zespołu dołączył perkusista Bartek Herman.

Obecnie zespół występuje jako trio w składzie :

 • Leszek ŻygłowiczLeszek Żygłowicz

  gitarzysta basowy (rock, funk, jazz/fusion), współpracował z wieloma zespołami, wykonawcami w Polsce i za granicą m.in. 4Szmery, Marek Piekarczyk (TSA), Ryan Socash, Chocolate spoon, Frank Parker, Tomek Łosowski, Agata Wyszyńska, Rob Tognoni, Alergen. W lutym 2013 wydał autorski album z muzyką jazz-rockową Without Percent.

  www.leszekzyglowicz.pl

 • Bartosz Latusbartosz latus

  gitarzysta , kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny znany ze współpracy z zespołami : Lombard, Renata Przemyk, Justyna Steczkowska, For dee, Patsy Gamble, Revolver, Makar Trio.

  soundcloud.com/bartosz-latus

 • Bartek Herman

  absolwent Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Perkusista. Od roku 2004 członek orkiestry Teatru Rozrywki. Perkusista zespołu Ustronsky. utworem "Płonąca stodoła" zdobył II wyróżnienie w konkursie DEBIUTY 2009 o nagrodę im. Anny Jantar, zostając tym samym laureatem 46 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Już w szkole średniej kształtował się jazz-rockowy gust muzyczny Bartłomieja Hermana, dzięki nagraniom takich muzyków, jak: Chick Corea, John Scofield, Dennis Chambers, Dave Weckl, Gary Novak czy zespół Yellow Jackets. Momentem przełomowym w jego technice grania było - jak sam mówi - "pochłonięcie" skarbnicy groove'ów, popisów solistycznych oraz pomysłów perkusyjnych bębniarza Gary Novaka, znajdujących się na płycie Chicka Corei "Paint the World".

  youtube

 • bądź na bieżąco, komentuj naszą działalność, podpowiadaj co możemy zrobić, dziel się swoimi odczuciami...