Partner strategiczny

neronITNowy rok rozpoczęliśmy od nawiązania współpracy z firmą neronIT, której Prezesem Zarządu jest nasz absolwent (matura 1991) Piotr Kuboszek.

Planujemy współpracę w obszarze edukacyjno-zawodowym. Chcemy aby nasi uczniowie, którzy wybrali ukierunkowanie "ścisłe" (matematyka, informatyka, fizyka) zobaczyli jakie są możliwe ścieżki kariery zawodowej w szeroko pojętej informatyce i biznesie, czego warto się uczyć, czym nie zaprzątać sobie głowy...a wszystko w formie ciekawych zajęć praktycznych, warsztatowych, które najlepsi zakończą stażem zawodowym.

Obecnie na rynku pracy poszukiwani są kandydaci po studiach ale równocześnie z doświadczeniem zawodowym. Jak sprostać tym oczekiwaniom? Może nasz pomysł jest dobry!

neronIT Sp. z o.o. - Architekci rozwiązań internetowych dla biznesu. Jesteśmy polską firmą informatyczną działającą w grupie firm notowanych na giełdzie. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych i dużych przedsiębiorstw, w oparciu o technologie internetowe. Posiadamy doświadczenie związane z konsultingiem, zarządzaniem projektami w metodologiach PRINCE2, PMI oraz IPMA. Nasze produkty to nie tylko łatwo dostępne strony internetowe czy sklepy, ale przede wszystkim zaawansowane rozwiązania B2B B2C, w których wykorzystujemy najnowsze technologie. Wszystkie systemy oferowane przez neronIT Sp. z o.o. to rozwiązania autorskie, oparte o najnowocześniejsze języki programowania przeznaczone do tworzenia aplikacji internetowych wspierających biznes każdego przedsiębiorstwa. Modułowa budowa stworzonych przez nas aplikacji pozwala wykorzystywać gotowe komponenty w kolejnych projektach. Łączymy doświadczenie biznesowe i konsultingowe z nowoczesną technologią internetową, co pozwala nam działać jako solidny partner na polu biznesu w Internecie.